正在加载视频...
视频加载失败
Atmosfera w sejmie robi się gęsta. ⬇️
97,990 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
10 条评论

Całą transmisję wraz ze studiem możecie oglądać na Kanale Zero!

Fur Deutschland? Nie zaprzeczył. Uśmiechnął się tylko bezczelnie i z przekąsem.

Rudy cwel się śmieje bo wie że głosowanie ma w kieszeni. Atmosfera dopiero będzie gęsta pod jego postami z podziękowaniem za zaufanie. Nie mogę się doczekać :)

...i jeszcze rudy niemieszek się śmieje... obślizgła kreatura

I ten głupkowaty uśmieszek...

Przecież każdy kto zagłosuje za tym "rządem", w przyszłości powinien być oskarżony o współudział... premier, bredzi o dzialaniach PiSu przez ostatnie 1.5 roku. Ale! Najnowszą ofensywą deregulacyjną ma być postawienie masztu pod flagę bez pozwolenia...🤦♂️🤦♂️🤦♂️

Dlaczego udostępniacie kłamstwa i manipulacje? Piękna propagandę robicie, taka sama jak w Republice

Co tu kurwa jest niby gęstego? Wy macie ostro najebane w tych głowach

Gaulaiter Fur Deutschland

Niemiecka organizacja zaskarżyła budowę terminalu kontenerowego w Świnoujściu. A wiecie jak się nazywa ta organizacja? Lebensraum Vorpommern!!! Cudowne.
