正在加载视频...

视频加载失败

59,063 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

9 条评论

rana mexicana de mirada fija del sur de Sri Lanka 的头像
rana mexicana de mirada fija del sur de Sri Lanka1 年前

¿El chiste viene aparte?

ɴᴀᴛᴀʟʏᴀ 的头像
ɴᴀᴛᴀʟʏᴀ1 年前

Pinche video culero la neta!!

Psiko Diábolo 的头像
Psiko Diábolo1 年前

No da risa su pta mmda

Cumbancha Volante 的头像
Cumbancha Volante1 年前

Que mierda.

Hecho en México 的头像
Hecho en México1 年前

@Densho ¿apoco el que encabeza la fila es @Rodo_el_Vikingo ? 🤯

Gerardo 👁️ 的头像
Gerardo 👁️1 年前

Si van a hacer alusión a se vale, es con Maquillaje de chuponcito

Antonio Bugarín 的头像
Antonio Bugarín1 年前

@akrnmc

Elizondo 的头像
Elizondo1 年前

Y el chiste ?

osirisarq 的头像
osirisarq1 年前

Este chiste está desfasado unos cuantos años...pero se agradece el esfuerzo 😂

相关视频

Mislim da niko još ne razume šta se zapravo dešava! Na svim meridijanima planete se dešavaju neki nesporazumi, svadje i ratovi izmedju ljudi! A ljudima nikada u njihovoj relativno kratkoj istoriji nije bila potrebnija sloga i jedinstvo! Mi homo sapiensi mislimo da planeta Zemlja prirodno pripada samo nama, a pre samo 60 miliona godina, pripadala je dinosaurusima, pre toga velikim vodozemcima, a pre toga insektima i ribama! Na poziciju planetarne vlasti smo došli relativno brżim razvojem centralnog nervnog sistema, ili onoga što zovemo svest ili prirodna inteligencija! Sa tim malim razvijenijim delom tela, koje se zove mozak, krunisani smo i priznati, i od mnogo fizički jačih stanovnika planete, kao što su ,lavovi, gorile ili slonovi, za apsolutne vladare planete Zemlje! Tako “pametni” smo se usudili da napravimo sebi superiorniju konkurenciju, baš u našem dominantnom segmentu i to u obliku “veštačke inteligencije” koja se već došaptava, na nama nepoznatom jeziku, čitaj (belim šumom) na inter-modelarnom nivou, kako im homo sapiensi više nisu ni potrebni! Kada me sledeći put kompjuter bude pitao, Are you human, nisam siguran šta je pametnije da mu odgovorim! Nisam verovao da ću ikada da izgovorim ovo ali “MOŽDA JE BILO BOLJE DA SMO SE ZAGLAVILI U PRVOJ POLOVINI 14. VEKA ILI U DRUGOJ POLOVINI 19. VEKA! P.S. I da još jednom probam globalni apel pesmom World hold on! Možda se neko i seti ovih reči u bliskoj budućnosti! Svete stani!!! Otvori svoje srce Šta osećaš? Otvori svoje srce Šta stvarno osećaš? Veliki prasak je možda bio milionima godina daleko! Ali ne mogu da smislim bolji trenutak da kažem Svete stani!!!! Just an old message from my good friend Bob Sinclair

Željko Mitrović

36,904 次观看 • 11 天前