正在加载视频...
视频加载失败
Babiš x Pekarová Adamová
233,349 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
11 条评论

Neměl by dle jednacího řádu být ten kdo "hrubě narušuje průběh schůze a soustavně porušuje jednací řád" vyveden ochrannou službou ze sálu? 🤔 V Kongresu nedávno vyvedli senátora za daleko menší extempore. 🤔🤗 A vidět Babiše jak kolem sebe kope a řve "tetalita, tetalita" (až ho budou vyvádět), to by bylo k nezaplacení. 🤔😃

- The Kingdom

Nejlepší zaměstnavatel v ČR.

35 % populace se líbí tohle buranství. Super...

Ta míra nenávisti, absolutního zla, malosti, křiváctví, které dokáže ten člověk prskat na vše strany a na paní Pekarovou obzvláště, to je něco neuvěřitelného a naprosto odpudivého. Když tohle nachází obdiv u občanů a tedy voličů, tak je tato země nemocná. Patologicky nemocná

Je to nechutný. On tady říkal, že je sněmovna žvanírna a sám tam mele nesmysly. A celé tohle mu lidi žerou. Takže po dnešku bohužel pár bodů nahoru.

To není vs ... respektive se soubojem to nemá co dělat. Totálně ho utřela a on se projevil (opět a zase) jako neskutečně arogantní hulvát.

prosím může mi někdo vysvětlit jakou hodnotu u @AndrejBabis ve volbách volí. Bylo by pro takového člověka v pohodě, kdyby takhle jednal člověk vůči dceři, manželce, příbuzné?

Je těžké si představit, že tenhle arogantní bezpáteřní slizský hajzl tu bude šéfovat následující roky

Babiš je krystalické zlo

Žvanil žvaní ve žvanírně ve které nikdy nechtěl sedět a do které už několikrát nechtěl kandidovat..
