Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

Batina je iz raja... bese?

65,472 views • 1 year ago •via X (Twitter)

11 Comments

Slaviša Ćirić's profile picture
Slaviša Ćirić1 year ago

Ovo vrišti da se obiđe ključem u krug

Solar Heavy's profile picture
Solar Heavy1 year ago

whoa have you heard this yet?

mila Marija Vasić's profile picture
mila Marija Vasić1 year ago

Interesanrno, za takve nikada ne radi "oko sokolovo".

Buba Sharba's profile picture
Buba Sharba1 year ago

Mogu da zamislim vozača: uske farmerke, torbica LV preko sise, istetoviran Ostrog, visok metar i kusur, unosi se vratima banke i viče ZNAŠTIKOSAMJA?

Srki's profile picture
Srki1 year ago

@NameJustIsName Zakonom izjednačiti šamar sa građamskim hapšenjem.

Rorschach's profile picture
Rorschach1 year ago

umesto cigle na vetrobran, mi snimamo.

Darko's profile picture
Darko1 year ago

Nije valjda da se neko čudi za ovu scenu? Ako se neko hrabriji usudi da traži pauka za pravnu asistenciju, ima da ga 'ladno odbiju. Ovo je dokaz odavne i javne "pa šta" politike. A još ako banka nije ona u vlasništvu onih, tek onda... Tačka ▬

MM's profile picture
MM1 year ago

Izlomiš sve brisače, retrovizore (pre toga da ugase kamere u banci) izbušiš sve 4... DA da, znam... Ali mi nismo normalna država, pa da reaaguju nadležni

🪙 Steva Pijani (✸,✸)'s profile picture
🪙 Steva Pijani (✸,✸)1 year ago

Zar vi ljudi ne znate da uz svaki kupljeni BMW dolazi i pravo da se parkirate gde god pozelite? Da nije tako, komunalno bi reagovalo, zar ne? Ne vidim sta je ovde sporno 🤷‍♂️

Vladimir Milicevic's profile picture
Vladimir Milicevic1 year ago

A i narod se vala razmazio!!!.Šta fali da uđeš na KANT u banku!!!

Mocha Mochha's profile picture
Mocha Mochha1 year ago

Cas cu, pa ljudi smo, samo da uzmem nesto 🤣🤣🤣

Related Videos