Loading video...
Video Failed to Load
Batina je iz raja... bese?
11 Comments

Ovo vrišti da se obiđe ključem u krug

whoa have you heard this yet?

Interesanrno, za takve nikada ne radi "oko sokolovo".

Mogu da zamislim vozača: uske farmerke, torbica LV preko sise, istetoviran Ostrog, visok metar i kusur, unosi se vratima banke i viče ZNAŠTIKOSAMJA?

@NameJustIsName Zakonom izjednačiti šamar sa građamskim hapšenjem.

umesto cigle na vetrobran, mi snimamo.

Nije valjda da se neko čudi za ovu scenu? Ako se neko hrabriji usudi da traži pauka za pravnu asistenciju, ima da ga 'ladno odbiju. Ovo je dokaz odavne i javne "pa šta" politike. A još ako banka nije ona u vlasništvu onih, tek onda... Tačka ▬

Izlomiš sve brisače, retrovizore (pre toga da ugase kamere u banci) izbušiš sve 4... DA da, znam... Ali mi nismo normalna država, pa da reaaguju nadležni

Zar vi ljudi ne znate da uz svaki kupljeni BMW dolazi i pravo da se parkirate gde god pozelite? Da nije tako, komunalno bi reagovalo, zar ne? Ne vidim sta je ovde sporno 🤷♂️

A i narod se vala razmazio!!!.Šta fali da uđeš na KANT u banku!!!

Cas cu, pa ljudi smo, samo da uzmem nesto 🤣🤣🤣
