Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
‼️Belgrad. A my kiedy?
78,411 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

Wy? Do psychiatryka.

America First. Always.

U nas już był w obronie demokracji? Byłeś?

Oni tam protestują przeciw temu, co Pani kandydat chcecie nam tutaj zgotować.

U nas już był 15.X.2023. Zło zostało przepędzone. Teraz jest czas rozliczeń.

My już wybraliśmy w zeszłym roku - banda złodziei została pokojowo odsunięta od władzy 💪

Wladze uzyly tam bron dzwiekowa. To ostrzezenie dla wszelkich protestow ze wladze sa gotowe nawet na masakre wlasnych obywateli.

Tak. Broń soniczną. Widziałam na innym wideo ten moment

Oni protestują przeciwko Rosji i takiej mafii rządzącej jak PiS, Jolcia! 🤦♀️🤭🤷🏼♀️🤣

Nikt cię nie trzyma, jedź do Belgradu

Polacy aktualnie trwają w letargu, "tańcu Chochoła". Jak się obudzą może być "pozamiatane".
