Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
🇷🇸 Beograd. A on gleda i plače.
23,403 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

Што не сиђе међу народ? Стално слушамо како он највише ради. Ради и недељом. Не иде на годишњи одмор. Води државу. Прави покрет. Зида храмове, путеве и болнице...сам бре, људи! "Заузима" се да судови и тужилаштва раде. Учи стране језике. Студира. Пише књиге и уџбенике. И кува. 😂

Preseo mu Trampov ručak👌A toliko ga platio🤣

perfect beach vibes

Не плаче.Тврди да је фијаско на свим данашњим скуповима сем оном испред Ћациленда који је "убедљиво највећи данас". , 😪

Zabole ga iz majamijq za nas...

Da oće crći

Ne on se kupa u Floridi‼️

Gorka mu je jutarnja kafa u

Sad će da izbroji 9.243 blokadera i opet da svira kraj.

Prelep i divan svet !!!

❤🇷🇸❤🇷🇸❤🇷🇸
Benzer Videolar
Sensitive content
OVO JE ZEMLJA ZA NAS ❤️ Milan gleda sa neba i plače.
Dejan Trifunović
55,295 görüntüleme • 1 yıl önce
