Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Beograđani, dolazite li?
44,747 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
11 Kommentare

doći će kao i juče što su došli pred predsedništvo. Sve studenti i moji ispisnici koje viđam na svakom jebenom protestu. trubiće radni narod iz kola jer mora se radi, mi ostali džabalebarimo i hranimo se autotrofno.

Šta je rešenje?

you gotta check this music video out

Ijaoo sad ćemo imati i ćaci i đaciland. What a time to be alive!

Jel prolazi nekad hitna kroz cacilend?

Gurali su prst u oko SSP-u pre neki dan a sad ocekuju da im narod dodje. Voleli mi to ili ne Beograd je uvek vecinski glasao za SSP ili demokrate. Sad se pitate gde su?

Hoćete li opet da glumite majmune i skačete u trupac?

Vidimo se popodne.

I hitna uredno prolazi ...a kroz ćacilend nema prolaza😡😡😡

Tamo samo dođu da ih pokupe kad foliraju.

Krećemoo
