正在加载视频...
视频加载失败
Bez komentáře...
11 条评论

Převozník🇨🇿🇷🇺🇸🇰🇷🇸1 年前
Uvádím na pravou míru,nebyl to protest ale fotbaloví fanoušci Ukrajiny vykřikujicí po cestě na stadion,banderovská tedy nacistická hesla...

Tomáš Dvořák1 年前
Jaký je to pocit živit se lhaním a podporovat režim, který vraždí děti a civilisty?

Převozník🇨🇿🇷🇺🇸🇰🇷🇸1 年前
Já ale nepodporuji Ukrajinu !

Vory1 年前
Dělá se mi zle z ulhanejch zmrdů jako jsi ty.

KM🔴⚪️1 年前
Fanousci jdou na fotbal ty prolhana svine

Převozník🇨🇿🇷🇺🇸🇰🇷🇸1 年前
To je tvoje matka

Patrik Hebousse1 年前
To jsou fanousci co jdou na fotbal!!! Proc lzes?!!

Převozník🇨🇿🇷🇺🇸🇰🇷🇸1 年前
V čem lžu?

Filip Fuchs1 年前
Pak se strašně divíte proč o vás každý mluví jako o lhářích a deziformátorech.

Lukáš Knop 🇨🇿🇺🇸1 年前
Převozník je jen tupá, zbytečná, ulhaná a proruská kurva. Č

Převozník🇨🇿🇷🇺🇸🇰🇷🇸1 年前
Tvoje matka

