Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Bez komentarza...
37,768 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
11 Kommentare

Miasto Katowice podpisało się na liście zielonych miast bez węgla. Bardziej nie można było zakpić z górników

Górników wykastrowano. Kiedyś to była silna grupa społeczna z jakimiś zasadami, z którą musial się liczyć nawet reżim komunistyczny. Dzisiaj sprzedali się za grosze

- Think About You

Czemu nie powiecie , kto decydował o takim a nie innym postępowaniu. Nazwiska konkretnych . odpowiedzialnych decydentów by się przydały. Chyba macie takie dane.

Niestety mamy debili wśród zarządzających Wieże szybowe zazwyczaj rozbierają - szyby zasypują wszystkim Nie są w stanie zniszczyć oburza szybu- rura zostanie - wodę można wypompować Szkoda kopalni Makoszowy bo tam nie było metanu- rozwalił ją układ PIS/PO kto i jak ma rządzić

Kto za tą dewastacją stoi! Aresztować dziada i przed sąd!!

Zwykły sabotaż.

Rodacy musimy się wziąć w garść„,Sasin sprzedał Kopalnie za grosze,PO wielce obiecali Cuda do dziś tylko podwyżki,wyprzedaż całkowita zakładów i Ukrainizacja Polski UWAGA-nie popsujmy tego jak Lepper JPII walczyli o Naszą Wolność G.Braun naszym Prezydentem-Wyzwolenia

Ja tylko czekam, aż Niemcy wrócą do węgla i wówczas na te miny tych co zasypywali te kopalnie i ich tłumaczenia się z tego. Ciekawe jakie durne wymówki sobie wymyślą?

Czy ci, którzy tego dokonali w taki nieodwracalny sposób odpowiedzą za to? Wygląda to jak robota na zlecenie, wręcz sabotaż.

Taka prawda, część społeczeństwa Polskiego to głupcy wychodzący przed szereg.
