Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Bez komentarza...

37,768 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

11 Yorum

Mirella Czajkowska-Turek profil fotoğrafı
Mirella Czajkowska-Turek1 yıl önce

Miasto Katowice podpisało się na liście zielonych miast bez węgla. Bardziej nie można było zakpić z górników

EwaL🇵🇱 profil fotoğrafı
EwaL🇵🇱1 yıl önce

Górników wykastrowano. Kiedyś to była silna grupa społeczna z jakimiś zasadami, z którą musial się liczyć nawet reżim komunistyczny. Dzisiaj sprzedali się za grosze

Solar Heavy profil fotoğrafı
Solar Heavy1 yıl önce

- Think About You

Karolina Melania profil fotoğrafı
Karolina Melania1 yıl önce

Czemu nie powiecie , kto decydował o takim a nie innym postępowaniu. Nazwiska konkretnych . odpowiedzialnych decydentów by się przydały. Chyba macie takie dane.

emil dreht profil fotoğrafı
emil dreht1 yıl önce

Niestety mamy debili wśród zarządzających Wieże szybowe zazwyczaj rozbierają - szyby zasypują wszystkim Nie są w stanie zniszczyć oburza szybu- rura zostanie - wodę można wypompować Szkoda kopalni Makoszowy bo tam nie było metanu- rozwalił ją układ PIS/PO kto i jak ma rządzić

Artur Brzychcy (Arczi) profil fotoğrafı
Artur Brzychcy (Arczi)1 yıl önce

Kto za tą dewastacją stoi! Aresztować dziada i przed sąd!!

ePovidok profil fotoğrafı
ePovidok1 yıl önce

Zwykły sabotaż.

Mitis profil fotoğrafı
Mitis1 yıl önce

Rodacy musimy się wziąć w garść„,Sasin sprzedał Kopalnie za grosze,PO wielce obiecali Cuda do dziś tylko podwyżki,wyprzedaż całkowita zakładów i Ukrainizacja Polski UWAGA-nie popsujmy tego jak Lepper JPII walczyli o Naszą Wolność G.Braun naszym Prezydentem-Wyzwolenia

Blizbor666 profil fotoğrafı
Blizbor6661 yıl önce

Ja tylko czekam, aż Niemcy wrócą do węgla i wówczas na te miny tych co zasypywali te kopalnie i ich tłumaczenia się z tego. Ciekawe jakie durne wymówki sobie wymyślą?

OjTamOjTam profil fotoğrafı
OjTamOjTam1 yıl önce

Czy ci, którzy tego dokonali w taki nieodwracalny sposób odpowiedzą za to? Wygląda to jak robota na zlecenie, wręcz sabotaż.

Ja profil fotoğrafı
Ja1 yıl önce

Taka prawda, część społeczeństwa Polskiego to głupcy wychodzący przed szereg.

Benzer Videolar