Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Bez podpory Ruska Slovensko môže stratiť štátnosť.
14,705 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
9 Kommentare

Vy uz ji nemáte vy kolaboranti 😆😆😆😆😆😆 dej si hadr na hlavu ! Lituju všecky slušné Slováky ! Taková ostuda !!!!

A zkoušel jste už na to nějaké léky?

No ty si k**ot 😆😆😆😆🤡🤡🤡🤡🤡

Tebe nejebe? Ty neprestaneš provokovať s pičovinami, pokiaľ nebudeš visieť, že? Len si zberaj.... dva metre lana na teba velice rád obetujem....

Vy už se ani za tu kolaboraci nestydíte‼️A jestli se Slováci včas nevzpamatují, tak poslední zbytky státnosti Slovenska odevzdáte dobrovolně Russákům. Jen vám to trochu komplikuje to, že jste součástí evropské aliance. 😏

Harabin si Lofas!🤡🤯🤮

Ty ožratý kokot, Slovensko ztratí státnost právě s podporou ruSSka...

A co takhle si tu státnost vybudovat nezávisle na tom, že budete kolaborovat? To udělal Tiso, teď to dělá Fico. Ale co, kolaboraci mají slovenští představitelé asi v popisu práce.

Blahopřejeme ke vstupu do SSSR, gubernátor Fico nechť se dostaví v hlubokém předklonu do Kremlu
