Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
#BLEACH 2005 be like
Комментарии: 10

Himbo Frogmunist1 год назад
Asterisk is the best anime opening of all time, and I won't move from this position

Geeky1 год назад
Take me back

Shinya1 год назад
what a time bro i miss thoses

A Nitwit on ANITWT1 год назад
That intro is so loud lol

أصيل النخبوي💚🏆1 год назад
Nostalgia🥹

RobGWar1 год назад
Certified banger

Jack991 год назад
@BanToTheKai @TeeheeYolk Time to get a CRT on the go and we can do a bit eh Bleach n chill 😳

DRAVEN1 год назад
Absolute peak man

Dragon Khy🔜MFF1 год назад
War of the Worlds, Bleach, Iron Man What a time

Aquilea1 год назад
Increíble op
Похожие видео
0:57
Sensitive content
Nothing says romance like bleach and acetone.
★ di4bl4 ★
33,882 просмотров • 1 год назад

