Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Bona nit a tothom.
67,224 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 8

Melendon 1 BLM✊🏿1 год назад
buenas noches puedo dormir tips?

Jordi Gonzalez1 год назад
Sent un aficionat del madrid,chapeau! Elegant, educat i directe. gran partit vostre,zero dubtes que si seguiu aixi us salvareu! Q gran porter teniu! I q gran afició! I el Madrid no ha perdut per l'àrbitre, ha perdut per creures superior i ho ha pagat. Us felicito amics pericos!

Davidpadin777901 год назад
Se quedó buena noche 💙⚪ GRANDEEEEEES

Aitor RCDE🤍💙🚌1 год назад
Grande manolo desde el principio en tu bus

LOIEL DE LÚLIA 🇹🇼🐦🚌1 год назад
EL MEU ENTRENADOR

Salazar🇪🇸1 год назад
Ale Espanyol aleeee

elmagoaguado 🚌1 год назад
Inside, tinc son

Zizou_presidente1 год назад
Enhorabuena!!ojalá os salveis
