Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

17,718 Aufrufe • vor 11 Monaten •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von EX
EXvor 11 Monaten

Klasičan šatro urbani mangup a u srži palanački klošar neznalica, kakvih je pun Beograd. To Čubura, Dorčol, Munze, Bulbulder...šmekeri upm.

Profilbild von 🇪🇺 Rossi🏍VR46 🐢🏁βουζκο
🇪🇺 Rossi🏍VR46 🐢🏁βουζκοvor 11 Monaten

Kako lupa ovaj Kakvu vodu imamo? Usran Dunav i ostale pritoke. Nemamo prirodna jezera vec vestavke akumacije. Novi sad i Zrenjanin bez vode

Profilbild von Mondocheewan
Mondocheewanvor 11 Monaten

I tako smo u inat umesto pupak postali šupak planete.

Profilbild von vuxarius 🇷🇸 🇪🇺
vuxarius 🇷🇸 🇪🇺vor 11 Monaten

Kako reći idiot sam, a da ne kažeš da sam idiot.... Izmisliš "INAT"

Profilbild von Daniela 🇪🇺
Daniela 🇪🇺vor 11 Monaten

Srpski inat nepogrešivo u fazonu “naljutio se kmet na selo, pa odsekao sebi pišu”

Profilbild von Nutela
Nutelavor 11 Monaten

Ovako mi iz provincije zamišljamo beograđane..

Profilbild von Dr CharlieMacMilan 🇷🇸 🇺🇸 ☮️🇺🇦 🇬🇧 🇪🇺
Dr CharlieMacMilan 🇷🇸 🇺🇸 ☮️🇺🇦 🇬🇧 🇪🇺vor 11 Monaten

kukuruz iz Jadra od 5 meteri da 'rani Holandiju

Profilbild von Hrabra Merida
Hrabra Meridavor 11 Monaten

'Nas Srbe kad pritiskaš mi nećemo iz inata " Inat je štetno ponašanje karakteristično po besmislenom suprotstavljanju ,vrlo gorka i opasna emocija ali ok većina voli 🤷‍♂️

Profilbild von Miroslav D.
Miroslav D.vor 11 Monaten

Seća malo na Duleta Glavonju 😄, ili je samo prosto taj tip "mangupa"

Profilbild von avro avrovic
avro avrovicvor 11 Monaten

jaro, nisi dobro cuo...to gde smo mi, to nije pupak, to je šupak evrope..a i ti, da si malo pametniji mogao bi biti konj.

Ähnliche Videos