Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Bratislava, Slavín, 23. srpna 2024
202,433 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
9 Kommentare

Paulavor 1 Jahr
Ubozí sráči.

Petr Urválek 🇨🇿❤️🇺🇦vor 1 Jahr
Tohle by snad melo byt trestne. Oslavujou okupaci 68?

Poslední skaut™vor 1 Jahr
Ne, SNP. :)

Pavel Novotný 🇨🇿vor 1 Jahr
Jé debilové

Lenka D.vor 1 Jahr
Nějak už nevidím rozdíl mezi Bratislavou a moskevskou ploščadí. To je strašný.

Kasi 🇸🇰🇺🇦vor 1 Jahr
23.08.? To oslavovali pakt Molotov-Ribbentrop a začiatok WWII

Poslední skaut™vor 1 Jahr
Je to začátek Tour de SNP Brat za Brata.

Trucker_Bohumil.vor 1 Jahr
Těm Slovákům vážně jebe..

Petr 🇺🇦🇨🇿🇪🇺vor 1 Jahr
Udělat to černobíle, nerozeznám o jakou dobu se jedná. Nepotřební, neužiteční, nevzdělaní, chtějí svou moc zpět a chtějí zase řídit a hlavně stěžovat život těm, kteří jsou úspěšní, vzdělaní a užiteční. Po tom se jim moc a moc stýská.
