Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Brno, dobré ráno! _ #marvani #skl
129,423 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Destraluxvor 1 Jahr
Zakomponování správce je nejlepší věc na tom videu, mega cením!

zdenek folprechtvor 1 Jahr
I see you⚽️🤝

Antonín ©vor 1 Jahr
Šlapete do toho neskutečně, fandím 🫡

Ostravský Honza 🇨🇿vor 1 Jahr
A začnou se dít věci!🔥

Michal Kočišvor 1 Jahr
@kbz_official ... už to dotáhl nejdál kam to šlo ... už ho poslouchá i správce Líšně!

kuba žežníčekvor 1 Jahr
Zakomponování flintičky cením! BOBY!

Tíbavor 1 Jahr
Tak ještě že tam nebyl pozdrav od @VacekJan z KBZ 😂

Karel Doležalvor 1 Jahr
Super video, jeste tam mohl byt zaber z wc po kávě a toaletakem se znakem Zbrojovky 😀

Stepan Rehakvor 1 Jahr
Top! Spravce👍🙏

Honza Štumpivor 1 Jahr
Skvělá zápletka!
