Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Bu da Jon Snow.

358,136 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Tır Osman
Tır Osman1 год назад

Yanlış editi atmışsın koçum

Фото профиля Batuhan Zor
Batuhan Zor1 год назад

abimin adi yeter lakaplara gerek yok oz ve kaliteli

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

I promise you'll like this song

Фото профиля Atasırp
Atasırp1 год назад

Gelmiş geçmiş en iyi dizinin boka sardığı zamanlar

Фото профиля Hasan Zarif
Hasan Zarif1 год назад

Bu da Jon Snow, kral adamdır

Фото профиля Cigdem Sakalli
Cigdem Sakalli1 год назад

Danny üzgünüm aşkım karşında oturdugun tahtın gerçek ve tek varisi duruyo

Фото профиля Dış Minnak 🫧
Dış Minnak 🫧1 год назад

Finali aklıma geldikçe asabım bozuluyor leş gibi bir finaldi nedeeeeğğnnn

Фото профиля Erdinç İNANÇ
Erdinç İNANÇ1 год назад

Ulan tam ordayım he 😆

Фото профиля Umut ❤‍🩹
Umut ❤‍🩹1 год назад

"...He is king in the north" diye devam ediyordu ama olsun.

Фото профиля Arzu Kızıldağ
Arzu Kızıldağ1 год назад

Hain kadının emeğini hiç etti ailesine krallık hediye etti o cüce yüzünden sevdiği kadını kalbinden bıçakladı hain

Похожие видео