Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
„Budowa za Mentzenem” ♥️😀
634,962 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
11 Kommentare

🔗 link:

i bet you never heard this before

Ja elektryk i też głos na Mentzena 😉

Dobre to. Cala budowa za Mentzenem. No dobra, jeden się wyłamał. Jego prawo. ;)

chłopaki z budowy po tym jak mentzen każe im popierdalać za 2 grosze na godzine 12 godzin 7 dni w tygodniu jak chłop pańsczyźniany

Przyjdzie po piwku da 😆

Yntelektualiści , cep cepa cepem pogania.

Czy sławek nie zgodził się na organizacje prawyborów bo nie dałoby się ich przeprowadzić w ten sposób ??

Od razu widać, że wiarygodne, uczciwe i szczere nagranie 🙂

Ciekawe czy wiedzą co chce zrobić z socjalem i minimalną xD

Człowiek, który chce likwidować prawa pracownicze, a Ci ludzie chcą na niego głosować. Lubią jak ich szef wyzyskuje, chcą ponieść śmierć w wyniku złych warunków pracy? Czy można nazwać taką postawę inaczej niż frajerstwem?
