Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Bye bye rebuild 💔

68,548 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Ahmed
Ahmed1 год назад

People who r happy about this r the same people who bang on about we need a rebuild. They have overgassed / overrated that stat merchant Bruno when he’s provided us nothing. Him being at the centre price is horrific

Фото профиля Rock Paper Sizzle
Rock Paper Sizzle1 год назад

💪 Merica, we're taking it back. 💯 You like Trump, you know it, time to show it. ✅ T's for Trump here:

Фото профиля Cyrus
Cyrus1 год назад

😭

Фото профиля FootballingMafia
FootballingMafia1 год назад

Sancho is back Be happy bro

Фото профиля Los Blancos
Los Blancos1 год назад

They Bruno, rasford and sancho said we not going nowhere

Фото профиля Lawson Sims
Lawson Sims1 год назад

Staffy we have plenty of players we can sell. The club wanted to keep him as they know they do not need to sell him for the rebuild.

Фото профиля C_Nyak24 or C_24
C_Nyak24 or C_241 год назад

I can sleep soundly again🥲😌

Фото профиля letssgoooo
letssgoooo1 год назад

I think I’ll have to break someone’s head if I have to explain that you don’t start a rebuild by selling your best player

Фото профиля Unofficial Pundit
Unofficial Pundit1 год назад

You’re a joke

Фото профиля Joshua Kunju Herrera
Joshua Kunju Herrera1 год назад

Overreaction and rebuilds take time. People who think it would be done in one window are delusional. Still have a lot of players to sell to raise funds. Yes this isn't ideal but it's not the end of the world 😂

Похожие видео