Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Było czerwone! Daltonista?
20,175 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

Tomasz Gapiński1 yıl önce
I to przeciwmgielne tylne jeszcze. Najebany?

Ewald Zborny 🎧🌱¦¦¦¦¦•➰•¦¦¦¦¦1 yıl önce
To kto w końcu ma pierwszeństwo na pasach?

mareksy1 yıl önce
To we Wrocławiu też już się to rozpowszechniło?!🤔

🇵🇱 Look_Right_Pol1 yıl önce
Jazda po chodniku, po przejściu oraz przeciwmgielne ...

Antoni Nowak1 yıl önce
Święta krowa. Pewnie jeszcze miał radio włączone.

juka1 yıl önce
Cwaniak, kaptur naciągnął... nie do namierzenia.

Whocares1 yıl önce
No i czego się czepia? Czerwone, owszem było, ale dla pieszych.😜

Jack Portos 🇵🇱 czysta krew1 yıl önce
Wszystko w porządku, producentem Mini jest koncern BMW, więc to zobowiązuje do pewnych zachowań😊🤭.

cat_a_strophy1 yıl önce
Dąbrowa... 😑

Djuracelka ♂️1 yıl önce
W sumie za chwilę zrobiło się zielone, więc praktycznie można rzec, że było zielone. 😂
Benzer Videolar
0:26
Sensitive content
Cześć 🥰. Tak średnio lubię czerwone pończochy, ale czasem muszę zrobić w takich zdjęcia/filmik🥰.
Nerudek 👠
15,265 görüntüleme • 2 yıl önce
