Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Było czerwone! Daltonista?

20,175 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

10 Yorum

Tomasz Gapiński profil fotoğrafı
Tomasz Gapiński1 yıl önce

I to przeciwmgielne tylne jeszcze. Najebany?

Ewald Zborny 🎧🌱¦¦¦¦¦•➰•¦¦¦¦¦ profil fotoğrafı
Ewald Zborny 🎧🌱¦¦¦¦¦•➰•¦¦¦¦¦1 yıl önce

To kto w końcu ma pierwszeństwo na pasach?

mareksy profil fotoğrafı
mareksy1 yıl önce

To we Wrocławiu też już się to rozpowszechniło?!🤔

🇵🇱 Look_Right_Pol profil fotoğrafı
🇵🇱 Look_Right_Pol1 yıl önce

Jazda po chodniku, po przejściu oraz przeciwmgielne ...

Antoni Nowak profil fotoğrafı
Antoni Nowak1 yıl önce

Święta krowa. Pewnie jeszcze miał radio włączone.

juka profil fotoğrafı
juka1 yıl önce

Cwaniak, kaptur naciągnął... nie do namierzenia.

Whocares profil fotoğrafı
Whocares1 yıl önce

No i czego się czepia? Czerwone, owszem było, ale dla pieszych.😜

Jack Portos 🇵🇱 czysta krew profil fotoğrafı
Jack Portos 🇵🇱 czysta krew1 yıl önce

Wszystko w porządku, producentem Mini jest koncern BMW, więc to zobowiązuje do pewnych zachowań😊🤭.

cat_a_strophy profil fotoğrafı
cat_a_strophy1 yıl önce

Dąbrowa... 😑

Djuracelka ♂️ profil fotoğrafı
Djuracelka ♂️1 yıl önce

W sumie za chwilę zrobiło się zielone, więc praktycznie można rzec, że było zielone. 😂

Benzer Videolar