Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
candlelight concert in adele theme <3
15,914 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Sam1 год назад
are you doing some evil ritual

hosny1 год назад
Wowwww😭

juIia ❦ メ𝟶1 год назад
It was insanely beautiful

Sam1 год назад
thats soo stunning what is that tho

juIia ❦ メ𝟶1 год назад
It’s a piano concert with candles dedicated to madam Adkins. It was amazing

alyssa(cant cope with missing adele)1 год назад
I WENT THERE TOOOOO

juIia ❦ メ𝟶1 год назад
It was beautiful

Juls is not okay ✨1 год назад
W grudniu będzie w Poznaniu i zastanawiam się czy iść i czy warto 🥹 wygląda CUUUDNIE

juIia ❦ メ𝟶1 год назад
baaaRdzo warto, ja akurat miałam przyjemność iść za darmo ale bardzo ci polecam. Zupełnie inne przeżycie słyszeć tylko instrument. Oprócz tego pianista opowiadał trochę o piosenkach ich znaczeniu i karierze także naprawdę super. Poleciłabym tylko siedzieć bliżej niż ja

