Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

candlelight concert in adele theme <3

15,914 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Sam
Sam1 год назад

are you doing some evil ritual

Фото профиля hosny
hosny1 год назад

Wowwww😭

Фото профиля juIia ❦ メ𝟶
juIia ❦ メ𝟶1 год назад

It was insanely beautiful

Фото профиля Sam
Sam1 год назад

thats soo stunning what is that tho

Фото профиля juIia ❦ メ𝟶
juIia ❦ メ𝟶1 год назад

It’s a piano concert with candles dedicated to madam Adkins. It was amazing

Фото профиля alyssa(cant cope with missing adele)
alyssa(cant cope with missing adele)1 год назад

I WENT THERE TOOOOO

Фото профиля juIia ❦ メ𝟶
juIia ❦ メ𝟶1 год назад

It was beautiful

Фото профиля Juls is not okay ✨
Juls is not okay ✨1 год назад

W grudniu będzie w Poznaniu i zastanawiam się czy iść i czy warto 🥹 wygląda CUUUDNIE

Фото профиля juIia ❦ メ𝟶
juIia ❦ メ𝟶1 год назад

baaaRdzo warto, ja akurat miałam przyjemność iść za darmo ale bardzo ci polecam. Zupełnie inne przeżycie słyszeć tylko instrument. Oprócz tego pianista opowiadał trochę o piosenkach ich znaczeniu i karierze także naprawdę super. Poleciłabym tylko siedzieć bliżej niż ja

Похожие видео