Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Caution: Jerebu is coming back

1,989,987 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Ecto 1
Ecto 12 лет назад

The dude draws a straight line using free hand, I use the ruler, and I still screw up.

Фото профиля Aiman 🇵🇸
Aiman 🇵🇸2 лет назад

tiap kali tengok video ni, terkesima sebab tak guna pembaris pun haha

Фото профиля Faizul Arieff
Faizul Arieff2 лет назад

Tak nampak garisan halus pun bang. Kalau saya tulis ni, is coming back tu dah kat lantai

Фото профиля Pαishz
Pαishz2 лет назад

Pastu ada orang padam benda ni. Sakit hati ye, spread awareness pun takleh skrg☹️

Фото профиля cumey kiRin👣
cumey kiRin👣2 лет назад

Jerebu punya teruk. I takleh beza depan tu ujan lebat ke jerebu je. Adehhhhh gwenchana

Фото профиля A J M A L G H A S S A N I
A J M A L G H A S S A N I2 лет назад

Bagi aku padam sign ni adalah salah satu kesilapan.. benda ni public awareness jer pun, takde libatkan apa2 political subject pun

Фото профиля RAIN
RAIN2 лет назад

@CNNIndonesia Do you mind cover this news? Thank you. 👍🏽

Фото профиля Zack Zycharyan
Zack Zycharyan2 лет назад

Sepatutnya Tulislah "Jerebu Kiriman Indonesia "

Фото профиля Fahmi Gol & Gincu
Fahmi Gol & Gincu2 лет назад

Company plantation yg mana? KLK Berhad? IOI Corp Bhd? Wilmar International owned by Singapore? Cargill US based company pun terlibat juga….😂. Hipokrit ja mat salleh tu semua.

Фото профиля Annoyed Malaysian 🇲🇾
Annoyed Malaysian 🇲🇾2 лет назад

You are the best la Fahmi! I don't understand how you can hand paint the Gotham font so accurately & perfectly without rulers or outlines. Aku impress gila! 😍

Похожие видео