Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Ce-a căutat Simion în Austria?
27,136 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Pe ma-ta, sa-i dea strombalaul la muls.

Simion la Viena după turul unu? Păi e foarte simplu. A făcut o scurtă escală la Cremlinul de Vest. Că doar nu se va duce direct la Moscova.😉

Ok, dar cu "jentuța" aia, ce caută? Pe mine asta ma sperie. 😂😂😂

Mui3 de la KGB. Turma lui de 4 milioane de oi semianalfabete nu pot face legătura, ei distribuie masiv rahat Dughinist.

Poate să o și bată pe una în fața camerelor, tot va fi votat de ai lui. E ca Trump, zice +30000 minciuni, nu contează, are votul asigurat

cica dupa ce-a iesit de la budă s-a intalnit cu ceva spioni rusi care deja se intalnisera cu cateva ore inainte cu legionarii lui Potra care ei la randul lor se intalnisera cu Georgescu la fosta casa a acestuia din Austria pe care a vandut-o cu triliarde de euro.

Kremlin Georgescu sigur stie

Acolo in Viena au Staful rușii acolo a trăit Georgescu …acolo a luat legătura cu rușii ……se știe bine ca Austria e prietena cu Rusia ca le da petrol și gaz mai mult degeaba ……

A luat lumina de la kremlin

Să dea raportul și să primească noi direcții. To mă întreb de ce și cât îl mai ține sistemul, până iese președinte ?
