Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Ce-a căutat Simion în Austria?

27,136 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля 🇷🇴Mareșalul Tiribot Mistrețu'🇬🇷
🇷🇴Mareșalul Tiribot Mistrețu'🇬🇷1 год назад

Pe ma-ta, sa-i dea strombalaul la muls.

Фото профиля Moldova live
Moldova live1 год назад

Simion la Viena după turul unu? Păi e foarte simplu. A făcut o scurtă escală la Cremlinul de Vest. Că doar nu se va duce direct la Moscova.😉

Фото профиля MosDode
MosDode1 год назад

Ok, dar cu "jentuța" aia, ce caută? Pe mine asta ma sperie. 😂😂😂

Фото профиля AngelO-LXXXVI🇷🇴🤲🏻🌍
AngelO-LXXXVI🇷🇴🤲🏻🌍1 год назад

Mui3 de la KGB. Turma lui de 4 milioane de oi semianalfabete nu pot face legătura, ei distribuie masiv rahat Dughinist.

Фото профиля Stefanescu Liviu
Stefanescu Liviu1 год назад

Poate să o și bată pe una în fața camerelor, tot va fi votat de ai lui. E ca Trump, zice +30000 minciuni, nu contează, are votul asigurat

Фото профиля VicSophie
VicSophie1 год назад

cica dupa ce-a iesit de la budă s-a intalnit cu ceva spioni rusi care deja se intalnisera cu cateva ore inainte cu legionarii lui Potra care ei la randul lor se intalnisera cu Georgescu la fosta casa a acestuia din Austria pe care a vandut-o cu triliarde de euro.

Фото профиля Mamba
Mamba1 год назад

Kremlin Georgescu sigur stie

Фото профиля Dumitru Popescu
Dumitru Popescu1 год назад

Acolo in Viena au Staful rușii acolo a trăit Georgescu …acolo a luat legătura cu rușii ……se știe bine ca Austria e prietena cu Rusia ca le da petrol și gaz mai mult degeaba ……

Фото профиля cheregi daniel
cheregi daniel1 год назад

A luat lumina de la kremlin

Фото профиля Libertarian pur
Libertarian pur1 год назад

Să dea raportul și să primească noi direcții. To mă întreb de ce și cât îl mai ține sistemul, până iese președinte ?

Похожие видео

Operațiunea Nicușor Dan Președinte încă din decembrie 2024. Faza: Justificarea fraudei. Ca prin miracol, leul a început să crească, Roborul a scăzut, Bursa a deschis pe roșu. Asta, cică, pentru că Pericolul George Simion a trecut. Strategia Sistemului a constat în crearea Fricii. Așa cum s-a întîmplat în Pandemie. Așa cum s-a întîmplat cu Vin rușii! Românii trebuiau manipulați cu teza, Dacă vine George Simion, economia se prăbușește, investitorii străini pleacă, UE nu ne mai dă bani. Simplele vorbe nu ajungeau, mai ales că ele erau vînturate de televiziunile mogulilor. Era nevoie de un test, ceva în genul bombei aruncate la Hiroșima, test prin care americanii au vrut să arate rușilor ce armă teribilă au ei. La noi acest test a fost reprezentat de operațiunea penală a lui Mugur Isărescu. Euro era ținut de mai mult timp sub valoarea sa în lei. Penalul Mugur Isărescu i-a dat drumul imediat după anunțare celor care intraseră în turul al doilea. Concomitent el și-a trimis consilierii ( colonei, el e general) să intoxice poporul român explicînd creșterea euro prin efectul George Simion. Dar nu numai atît. Consilierii au profețit, în chip penal, prăbușirea economiei noastre dacă vine George Simion la președinție. Era o operațiune ținută sub control, militaricește. Așa se explică de ce euro n-a luat-o razna. A crescut cît era nevoie să creeze frica. Prin urmare se vede acum rolul antinațional jucat de Mugur Isărescu între cele două tururi, pentru a-l propulsa pe Nicușor Dan. Frauda n-a fost duminică. Frauda a fost în campanie, cînd BNR, riscînd pe seama României, a indus Frica prin Diversiunea Prăbușirea leului. Dacă George Simion ar avea testicule politice, nu s-ar lăsa pînă n-ar reuși pensionarea Generalului Mugur Isărescu.

Ion Cristoiu

18,867 просмотров • 1 год назад