正在加载视频...
视频加载失败
čekajte poziv
121,547 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
32 条评论

Plati ih da dođu, jbm ti takvog vođu.

take the journey

Vlast se organizuje da protestuje, jer je nezadovoljna sopstvenim građanima. Miran, nenasilan protest vlasti. 🤣 O ovome Domanovići i Nušići nisu mogli ni da sanjaju.

Sve je zdraviji.

Jel on o baljezga kao predsednik države u stranačkim prostorijama, ili kao predsednik stranke, ili kao bolestan čovek koji vapi za terapijom u obliku prisilnog i dobro plaćenog dovoženja jadnog i bednog naroda i podanika, da mu kliču!?

jel ovo onaj što reče da je u subotu bio nenasilan skup

Da li samo meni ovaj akcenat na "Zemuuunu" para uši ili se stvarno tako kaže? 🙄

Pošto ova jakna ? Ajmo tviter modna policija. Cenim 140k dinara

Razni su ljudi bili na čelu države, ovaj je najbedniji i najbolesniji. Daleko ispred svih. Potpuno poremećen, ne može prostu proširenu rečenicu da izgovori u celosti a da u njoj nema barem jedne laži ili notorne gluposti. DEGENERIK.

Ovaj je prso ko sajla na biciklu 😂😂😂 Hoće i dalje sa huška precednik ćacilenda. Pummmpajjjjj

Prve sekunde govore o njegovom mentalnom stanju.

Disciplinovano se pridržava za astal, ali pred kraj zaboravlja na savet neurologa, opušta se i leva ručica počinje svoj, od centralnog nervnog sistema nezavisan, ples tako otkrivajući da je batica vrlo "kul" i "ubeđen" u svoje laži koje prosipa brzinom munje. Jadnost i bednost.

mora da drši šake na stolu da se ne primeti tremor. do sada su bil nasilni, sada postaju nenasilni, sa sve pretnjama, žandarmerijom, policijom, falangama i kapuljašima... njegov svet u glavi je u sve većem košmaru.

Pretpostavljam da sad nece biti bombi po prugama, i da ce medjugradski autobuski saobracaj biti pojacan za beograd a ne redukovan, kao i gradski prevoz. Nemoj jadni covece zaboraviti da je 15 marta bilo 500 000 ljudi bez autobusa i vozova, u karnevalskoj atmosferi do 19:11h😡

Au, jbe tremor pa rastura. Ali, skrenulo mu pažnju pa premešta levu ruku

@haarppp Vidimo se.

Samo nije rekao da li dolaze peške iz svih krajeva.

Mirni i nenasilni…

Kriminalci sa kapuljačama bez mozga su tvoje oružje....sigurno nisu penzioneri a ni oni milijarderi i milioneri kojima si lično omogućio da to postanu korupcijom i krađom.E jado moj , ja da sam na tvom nestu zabila bih se u mišju rupu. Narodu i omladini pretiš vucibatinama. Jado.

Ovaj ološ nam je prvo SVIMA umanjio plate i penzije, a sad je nas prosvetare ostavio bez plata. Prvo mora da svima nama vrati državu, onda život dostojan čoveka, a ne životinja u toru.

Kako beše, parapsihopatologija?

Reče čovek koji ima monopol na silu.

Manipulator ponovo zamenjuje teze! Srbija je cetiri meseca u mirnim i demokratskim protestima protiv tvog visedecenijskog terora! Ti i tvoja SNS sekta niste vecinska Srbija! Zbog tebe nasa deca ne cute, a ni mi, otvorise nam i usta i oci! Ovo na slici ti nikada necemo oprostiti!

Једина странка на властио која протестује против народа.

A zasto trese levu ruku?

Sad ce da skuplja i placa kriminalce još jace

Pu kako je gadan, odvratan , kako okreće teze, fuj fuj fuj

Čuo da se spremaju jaja sutra u Zemunu, na oko

Sa skrivenog broja?

Novi koktel su mu našli! Ko mesa ove lekove bre???

Jel znas koliko ti je ljudi na ulicamaaaaaaaaaa

Neverovatno da medicina ne reaguje
