Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
čekajte poziv
121,595 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
32 Kommentare

Plati ih da dođu, jbm ti takvog vođu.

take the journey

Vlast se organizuje da protestuje, jer je nezadovoljna sopstvenim građanima. Miran, nenasilan protest vlasti. 🤣 O ovome Domanovići i Nušići nisu mogli ni da sanjaju.

Sve je zdraviji.

Jel on o baljezga kao predsednik države u stranačkim prostorijama, ili kao predsednik stranke, ili kao bolestan čovek koji vapi za terapijom u obliku prisilnog i dobro plaćenog dovoženja jadnog i bednog naroda i podanika, da mu kliču!?

jel ovo onaj što reče da je u subotu bio nenasilan skup

Da li samo meni ovaj akcenat na "Zemuuunu" para uši ili se stvarno tako kaže? 🙄

Pošto ova jakna ? Ajmo tviter modna policija. Cenim 140k dinara

Razni su ljudi bili na čelu države, ovaj je najbedniji i najbolesniji. Daleko ispred svih. Potpuno poremećen, ne može prostu proširenu rečenicu da izgovori u celosti a da u njoj nema barem jedne laži ili notorne gluposti. DEGENERIK.

Ovaj je prso ko sajla na biciklu 😂😂😂 Hoće i dalje sa huška precednik ćacilenda. Pummmpajjjjj

Prve sekunde govore o njegovom mentalnom stanju.

Disciplinovano se pridržava za astal, ali pred kraj zaboravlja na savet neurologa, opušta se i leva ručica počinje svoj, od centralnog nervnog sistema nezavisan, ples tako otkrivajući da je batica vrlo "kul" i "ubeđen" u svoje laži koje prosipa brzinom munje. Jadnost i bednost.

mora da drši šake na stolu da se ne primeti tremor. do sada su bil nasilni, sada postaju nenasilni, sa sve pretnjama, žandarmerijom, policijom, falangama i kapuljašima... njegov svet u glavi je u sve većem košmaru.

Pretpostavljam da sad nece biti bombi po prugama, i da ce medjugradski autobuski saobracaj biti pojacan za beograd a ne redukovan, kao i gradski prevoz. Nemoj jadni covece zaboraviti da je 15 marta bilo 500 000 ljudi bez autobusa i vozova, u karnevalskoj atmosferi do 19:11h😡

Au, jbe tremor pa rastura. Ali, skrenulo mu pažnju pa premešta levu ruku

@haarppp Vidimo se.

Samo nije rekao da li dolaze peške iz svih krajeva.

Mirni i nenasilni…

Kriminalci sa kapuljačama bez mozga su tvoje oružje....sigurno nisu penzioneri a ni oni milijarderi i milioneri kojima si lično omogućio da to postanu korupcijom i krađom.E jado moj , ja da sam na tvom nestu zabila bih se u mišju rupu. Narodu i omladini pretiš vucibatinama. Jado.

Ovaj ološ nam je prvo SVIMA umanjio plate i penzije, a sad je nas prosvetare ostavio bez plata. Prvo mora da svima nama vrati državu, onda život dostojan čoveka, a ne životinja u toru.

Kako beše, parapsihopatologija?

Reče čovek koji ima monopol na silu.

Manipulator ponovo zamenjuje teze! Srbija je cetiri meseca u mirnim i demokratskim protestima protiv tvog visedecenijskog terora! Ti i tvoja SNS sekta niste vecinska Srbija! Zbog tebe nasa deca ne cute, a ni mi, otvorise nam i usta i oci! Ovo na slici ti nikada necemo oprostiti!

Једина странка на властио која протестује против народа.

A zasto trese levu ruku?

Sad ce da skuplja i placa kriminalce još jace

Pu kako je gadan, odvratan , kako okreće teze, fuj fuj fuj

Čuo da se spremaju jaja sutra u Zemunu, na oko

Sa skrivenog broja?

Novi koktel su mu našli! Ko mesa ove lekove bre???

Jel znas koliko ti je ljudi na ulicamaaaaaaaaaa

Neverovatno da medicina ne reaguje
Ähnliche Videos
Ninić uputio poziv Medenom … biće zanimljivo ovo leto
Жељко Бошковић Жак
11,873 Aufrufe • vor 15 Tagen
