Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Cel mai prost din curtea constitutionala.
10,464 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Hai peste ei mai intai, plecam dupa! 🙃

Cineva i-a scris Moșului că vrea 3000 de voturi

In mod normal, voturile lui Orban ar fi trebuit trecute la Lasconi Gogomanul a declarat public, la TV că o susține pe Lasconi cu 5 zile înainte. Oricum voturile lui au fost trecute la Geo⚡⚡ și Simion galerie. Dacă rezultatul va fi altul, va fi ⚔️.

Danileț zice ca dacă se inversează ordinea candidaților atunci se anulează automat alegerile și se refac

Dacă Lasconi pică pe 3, va ieși lumea în stradă, Ciolacu își ia massive hate, vot din ură. CG iese președinte.

Eu cand v-am zis sa repetam un '89 si sa ma puneti pe mine presedinte, voi nimic. Am si un slogan bun: "KG, pentru ca...de ce nu?"

Alegem 2?

nu e boss, CG ia voturile antisistem asa ca, ne tin in limbo cateva zile ca sa iasa lumea in strada si sa para si Lasconi outsider. Da vedem la inceputul saptamanii viitoare daca am dreptate.

Bre daca cade lasconi pe 3 - o sa vezi cum o sa iasa usr istii si CG istii cot la cot pe strada !

Nu pot sa scoata 2-3mii din burta, dar pot sa anuleze 2-3mii de la Lasconi. Oricare ar fi procedura la urma se va relua turul 1
Ähnliche Videos
Sensitive content
Vi l-am mai arătat eu.... cred ca e cel care ii actualizează informațiile lui Dilimache
Flori Santa
17,674 Aufrufe • vor 1 Jahr