Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Chronić i pomagać 🤗
811,752 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
11 Kommentare

Bruno_Bananivor 1 Jahr
Są psy i policjanci

Solar Heavyvor 1 Jahr
take a break and chill to this song

Zulu gulavor 1 Jahr
To miło, że chociaż młodzi mają w Polsce taryfę ulgową i nie są traktowani z góry jak przestępcy przez policję

Michał🇵🇱vor 1 Jahr
Taaaaaaaa

Jacek Czerskivor 1 Jahr
Myślałem, że wspólnie zrzucą te kule z wiaduktu na jadące poniżej samochody - tradycyjny, młodzieżowy figiel ;)

Rainseluvor 1 Jahr
szacuneczek

🇩🇰 😥 🇬🇱 Kamil 'Ctrl' Kruk 🇬🇱 😥 🇩🇰vor 1 Jahr
Dobrze, że mu radiowozu nikt nie zay...ał, bo by była nowa metoda "na kulę śnieżną" 🤣

Gruzinvor 1 Jahr
Nie żebym się czepiał, ale awaryjne to mógł włączyć :p

Dominik Bieganowskivor 1 Jahr
I da się miło i fajnie.

Maciej Kaczkavor 1 Jahr
Auto zostawione na chodzie - ile za to mandatu i punktów?

dejmavor 1 Jahr
😀 urocze to było.
