Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Chronić i pomagać 🤗
811,752 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

Bruno_Banani1 yıl önce
Są psy i policjanci

Solar Heavy1 yıl önce
take a break and chill to this song

Zulu gula1 yıl önce
To miło, że chociaż młodzi mają w Polsce taryfę ulgową i nie są traktowani z góry jak przestępcy przez policję

Michał🇵🇱1 yıl önce
Taaaaaaaa

Jacek Czerski1 yıl önce
Myślałem, że wspólnie zrzucą te kule z wiaduktu na jadące poniżej samochody - tradycyjny, młodzieżowy figiel ;)

Rainselu1 yıl önce
szacuneczek

🇩🇰 😥 🇬🇱 Kamil 'Ctrl' Kruk 🇬🇱 😥 🇩🇰1 yıl önce
Dobrze, że mu radiowozu nikt nie zay...ał, bo by była nowa metoda "na kulę śnieżną" 🤣

Gruzin1 yıl önce
Nie żebym się czepiał, ale awaryjne to mógł włączyć :p

Dominik Bieganowski1 yıl önce
I da się miło i fajnie.

Maciej Kaczka1 yıl önce
Auto zostawione na chodzie - ile za to mandatu i punktów?

dejma1 yıl önce
😀 urocze to było.
