Loading video...
Video Failed to Load
Co jsem to právě viděl?
61,538 views • 2 years ago •via X (Twitter)
9 Comments

Martin Weiss2 years ago
Předpokládám, že mluvil rozumněji než Cibulka.

Jie2 years ago
Cibulka je samozřejmě nejrozumnější.

Neo Fella of NAFO 👨🏻💻🇨🇿💙💛🇺🇦2 years ago
S nimi by mohl do koaly Paroubek... 😏

Wambudambu2 years ago
Alzák kandiduje?

Lazna - lazna.bsky.social2 years ago
fašounskýho marťana?

Nezvaný host2 years ago
Podnikatelký záměr, jak získat příspěvky za hlasy tím, že se pojmenujete "ANO, něco..."

Mýval tvítuje🦝2 years ago
Ty zákony, které jsou potřeba ve prospěch této země, lidu této země, budeme schvalovat i třeba s komunisty, a kdyby tady spadli marťani, tak je budu schvalovat třeba s marťany, budou-li členy Poslanecké sněmovny! Jirka Paroubek myslel dopředu.

JaHo2 years ago
To jsou ti, co se musí házet, když chcete volit ANO, a zároveň chcete, aby Babiš neodešel do EP. Číslo šestnáct!!! 😁

Jendys2 years ago
Lídr kandidátky ANO a něco k tomu. Asi nějaký camp hlavního teamu..

