Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Co się dzieje w Ząbkach??😮

252,547 görüntüleme • 11 ay önce •via X (Twitter)

10 Yorum

Hattori Hanzo 🇵🇱 #NawrockiPrezydent profil fotoğrafı
Hattori Hanzo 🇵🇱 #NawrockiPrezydent11 ay önce

Pozary: Metro nr 1 Metro nr 2 Metro nr 3 Ząbki nr 4 ABW zajęte jest walka z opozycją, a ruskie szpiony nas podpalają. 😡😡😡

Piotr profil fotoğrafı
Piotr11 ay önce

Wozy strażackie i ogień świadczą o tym, że pewnie jest pożar. Mam nadzieję, że pomogłem.

Limes Inferior profil fotoğrafı
Limes Inferior11 ay önce

Podpalenie? Dwa budynki?

Marcin Okoń profil fotoğrafı
Marcin Okoń11 ay önce

Jak dla mnie Niemcy dokonują sabotażu ewentualnie do dyskusji jest czy to są ruscy ale nie wiem

Jakub profil fotoğrafı
Jakub11 ay önce

#ząbki #pożar

Małgorzata profil fotoğrafı
Małgorzata11 ay önce

Tam nie ma hydrantów? Przywoża wodę?

Adam profil fotoğrafı
Adam11 ay önce

Nie jestem ekspertem, ale wygląda na pożar budynku.

Jaroslaw Krysiak profil fotoğrafı
Jaroslaw Krysiak11 ay önce

Planeta jednak płonie

MAGA-BEAT profil fotoğrafı
MAGA-BEAT11 ay önce

Podobno jest to pożar jednego budynku (w kształcie lit. C), ale wygląda to strasznie 😮 Jest wiele zastępów Straży pożarnej. Pożar bardzo szybko się rozprzestrzenil.

via verde profil fotoğrafı
via verde11 ay önce

Festiwal Milosa Formana?

Benzer Videolar