Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

300,924 views • 11 months ago •via X (Twitter)

10 Comments

Alojzy Kobylak's profile picture
Alojzy Kobylak11 months ago

Niepotrzebny manewr wyprzedzania. Tyle.

MB's profile picture
MB11 months ago

Debil z kamerką, nic nowego

Arnold's profile picture
Arnold11 months ago

jakby mi ktoś jechał tyle na ogonie blisko zderzaka to zrobilbym to samo. Z kata zamienił się w ofiarę ...

bandyci drogowi's profile picture
bandyci drogowi11 months ago

Taki odstęp może być denerwujący, ale to nie jest wytłumaczenie...

Nadal się zastanawiam's profile picture
Nadal się zastanawiam11 months ago

Debil się pochwalił, że chciał go wyprzedzić jadąc 120 km/h. Wyprzedzanie nie sprawia, że można przekroczyć limit prędkości o 30 xd Ale ten cwel przed nim nie jest lepszy.

AIdriving's profile picture
AIdriving11 months ago

Uważam, że uratował Ci dupę, bo z takim przyśpieszeniem nie zdążyłbyś wyprzedzić przed jadącym z naprzeciwka samochodem. Skupiasz się tak na każdym samochodzie, który widzisz na drodze? Przerażają mnie tacy inwigilatorzy jak ty.

Pani Misato's profile picture
Pani Misato11 months ago

W takiej sytuacji należy wykonać PIT maneuver i wyrwać chwasta.

Lukasz's profile picture
Lukasz11 months ago

Ty nawet wyprzedzać nie umiesz. Oddaj prawo jazdy, przestań być zagrożeniem na drodze.

AFA's profile picture
AFA11 months ago

wyprzedzający kretyn prawdopodobnie skończyłby ten manewr wyprzedzania jadąc na żyletki z autem jadącym z naprzeciwka. Oczywiście kretyn w kałdi niewiele lepszy. Wyprzedzający dodatkowo widząc co odpierdala kałdi, dalej utrzymuje auto na przeciwległym pasie ruchu, co zmusza

vib's profile picture
vib11 months ago

jak dla mnie to gosc przyspieszajac zrobil miejsce by tamten mogl wrocic na swoj pas a nie leciec na czolowke :)

Related Videos