Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Çok keyifli ya :d

638,085 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 8

Фото профиля Fakfakir
Fakfakir2 лет назад

Adam ağladı la

Фото профиля Mehmet Özkal
Mehmet Özkal2 лет назад

Beşiktaşlı arkadaş niye seviniyor ? Kanarya Kartalgücüspor değil mi bunlar 😂

Фото профиля Alkolik Bilbao
Alkolik Bilbao2 лет назад

Gala tayfaya hizmet değil benim paylaşımım?

Фото профиля hasan
hasan2 лет назад

Ben inanıyorum futbolcular ateist sosmslsmdşadöfösöc

Фото профиля Dark Alleys
Dark Alleys2 лет назад

Hadi Galatasaraylı seviniyor da beşiktaşlıya ne oluyor bugün Antalya deplasmanı var 😂

Фото профиля Emre
Emre2 лет назад

Zahahahahahahahahahah ulan ya zahahhaahhahahaahhaah

Фото профиля כלב רע
כלב רע2 лет назад

elemanin ustundeki FB formasi kac yillik lan. Eger retro satislari filan yapmadilarsa en az 25-30 senesi var o formanin. Mujdat, Oguz filan giyiyordu aynisini

Фото профиля Mert Zorlu
Mert Zorlu2 лет назад

Olum bu ne hahahahahaha

Похожие видео