Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Çok pahalı ustam

752,774 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля 𝓖𝓪𝓵𝓪 〽️𝓾𝓼𝓽𝓪𝓯𝓪 𝓔𝓯𝓮𝓷𝓭𝓲
𝓖𝓪𝓵𝓪 〽️𝓾𝓼𝓽𝓪𝓯𝓪 𝓔𝓯𝓮𝓷𝓭𝓲1 год назад

375 liraya yağ ve kemik ayıptur yazıktır birde tanıtım yapıyorlar

Фото профиля MuratSD
MuratSD1 год назад

Tanıtımlarda şu tarz türküler çalan mekanlar görürseniz kaçın

Фото профиля dogukanseloglu
dogukanseloglu1 год назад

Full yağ et yok vicdanda yok

Фото профиля The M.Ali
The M.Ali1 год назад

Kemik yemek için 375tl vermek 😳 biz bunları zamanında köpeklere veriyorduk 🤣

Фото профиля Leonidas
Leonidas1 год назад

10 gram et yok

Фото профиля Arwen
Arwen1 год назад

Bet reklamı RT lemekten sayfa casinoya dönmüş. Sağolsun arada bi konseptine uygun video da atıyor eyvallah

Фото профиля Ömer Yıldız
Ömer Yıldız1 год назад

Migros’ta kilosu 400 lira

Фото профиля GÜLALİ
GÜLALİ1 год назад

Et hariç herşey var.

Фото профиля bilmiyorum
bilmiyorum1 год назад

Bundan 5 şiş yesem dişimin kovuguna yetmez neyi 375₺ bunun millet kafayı yemiş

Фото профиля A C A R
A C A R1 год назад

Pirzolanın kullanılmayan genelde kıyma için sıyrılan yerini sözde kebap olarak bu fiyattan satmak nedir hocam?

Похожие видео