Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
😍 Com ens agrada aquesta cançó... 🎶
42,398 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 6

jan wiedemann2 лет назад
em fan feliç

Raymond2 лет назад
Special club 🤩

AFP🧅2 лет назад
Disfruteu! Això és massa!!

No MNo ❤️2 лет назад
Quina cançó és?

Goku Bostero2 лет назад
7

Edwin Puertas2 лет назад
Girona es un club que sólo piensa en pequeño. Lástima.
