Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Coś się nie zgadza?
44,429 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

Magdalena1 yıl önce
Chłopaki do wzięcia. Polska dla Polaków a ławeczka dla ptaków 💪

w ciemnej dupie zabobonu1 yıl önce
☝️

M̸̨͙̯̄̅͊ͤ̃̀͡͏̶̵̡̨̨͘͘͘͜͞͠ȧ͎͓̞̜̮ͧͭ̀ͩ͆̅͂͊̒̓ͨ̑̓̕l̒̓ͧ͌1 yıl önce
Królewski szczep piastowy!

w ciemnej dupie zabobonu1 yıl önce
😂🤌

Artur Dwie Szopy🇵🇱🇮🇪🇺🇦🇨🇦🇩🇰🇬🇱🇮🇱🌈1 yıl önce
Takiego spotu post- wyborczego jeszcze nie widziałem. Co prawda nie wiem czy Mentzen może odjeb… lepszy niż numer niż pan z ławki od mamrota, ale ufam instynktowi wyborców.

Jan 🔞1 yıl önce
Trzeba pisiorom pogratulować, że udało im się, za pomocą drobnych wziątek, obudzić w patusach odruchy obywatelskie… Każdy menel był na wyborach☝️✝️🤮

w ciemnej dupie zabobonu1 yıl önce
👍

Kamil1 yıl önce
Nie moga sie odgonic od tych uchodzcow🙈

Daria 🇵🇱🇪🇺1 yıl önce
@artur_dwieszopy Nie wiem, może być rozbieżność w zawartości promili

Okiem Wiejskiego1 yıl önce
Królowie życia.

w ciemnej dupie zabobonu1 yıl önce
Królowa życia i król😉
