Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Da li su Nemci u toku?
41,607 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

Kakve ste bu*ale putinofilske. Oni ne mogu selo da osvoje a ne da sravne Njemačku.

Да ли су Руси икад направили нешто што не служи уништавању?

Opčinjenost Srba ruskim raketicama je fasinsntna. A što vi mislite da je Nato,koji 300 puta ekonomski jači od Rusije radio ovih 50 god? Jeste li čuli za mrtvu ruku? Ono kada sustav automatski prepoznaje napad i ispaljuje sav nuklearni arsenal na napadača? Pa izvol'te russi

to je stari video ,sada je sva zarđala

Celu? Odjednom? Hahahaha. Jaoooo, gluperdo retardirana.

Bolje Rusi da se pripaze.

Отац бомби,

A sto bintrebali da budu

@sandrastanisic8 Ameri nas 99 te gađali sa neverovatnom preciznošću, zamisli šta tek sada mogu, tako da ne jedi govna.

xxx poseti ovaj sajt bice ti lakse
