Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

172,855 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

7 Kommentare

Profilbild von poli
polivor 1 Jahr

@PolskaPolicja dlaczego ktoś taki nadal ma prawo jazdy i nic z tym nie robicie? Czekacie aż zabije kogoś niewinnego?

Profilbild von Solar Heavy
Solar Heavyvor 1 Jahr

take the journey

Profilbild von Mateusz
Mateuszvor 1 Jahr

On troluje a wszyscy mają ból dupy XD

Profilbild von Yoru
Yoruvor 1 Jahr

Jakie leki on tu świeta prawdę mówi.

Profilbild von smile
smilevor 1 Jahr

Za późno

Profilbild von Edyta
Edytavor 1 Jahr

To,ze dajecie mu rozglos to go napedza

Profilbild von Arthur fookin' Shelby
Arthur fookin' Shelbyvor 1 Jahr

Ma chłopak rację. Wszystkie ameby teraz depresję mają 🤣 Świetny sposób na życie kiedy się jest nieprzystosowanym.

Ähnliche Videos

pasut zneca sie nad szlaufem #pasut
0:27

Sensitive content

pasut zneca sie nad szlaufem #pasut

bamejczyk

338,265 Aufrufe • vor 3 Monaten