Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

29,367 views • 1 year ago •via X (Twitter)

11 Comments

jura_haczek (jirka maso)'s profile picture
jura_haczek (jirka maso)1 year ago

Daliborovi příroda někde přidala a někde ubrala.

Jaroslav Faltýnek's profile picture
Jaroslav Faltýnek1 year ago

Já nevím, co mají na Moravě za vodu, že z nich vyrostou tyhle hovada, když to jako malí pijou...

Pavel Hervíř's profile picture
Pavel Hervíř1 year ago

další normalizační idiot co má na stará kolena potřebu se ztrapnit.

Lucie Amálka 🌸's profile picture
Lucie Amálka 🌸1 year ago

Co to vubec mele? "Sam tomu neveri"? LOL

Solar Heavy's profile picture
Solar Heavy1 year ago

take the journey

Pavel Samek's profile picture
Pavel Samek1 year ago

Proč? Myslím si, že je to dobrý názor, dokonce lepší než se přetvařovat a hrát si na něco, co člověk není. A je úplně jedno, z jaké strany nebo přesvědčení to vychází. To je samozřejmě věc každého umělce – já na to nehledím. Jasně ale tebe chápu kdo nejde s námi jde proti nám.🥹

Kožený Jiří 🇨🇿🇪🇺's profile picture
Kožený Jiří 🇨🇿🇪🇺1 year ago

Nekomentuj něco čemu nerozumíš. Strašnej blábol, je to jenom strašnej pokrytec. Může si plácat co chce, naštěstí žijeme v demokracii, ale já na rozdíl od tebe Motoristo jsem žil půlku života za ostnatým drátem.

Olina K.'s profile picture
Olina K.1 year ago

já hlavně nechápu, proč s k tomu vyjadřuje, Bolek je odjakživa člověk, co se o dění zajímá, politiku řeší, proč to lidem vadí? To se jako herec nemá vyjadřovat k dění kolem? A prodavačka může? Nebo učitelka? Nebo taky ne? ....

kristina horáková's profile picture
kristina horáková1 year ago

popírat sám sebe, aby náhodou nepřišel o nějakýho fanouška. to je vskutku geniální rada hodná normalizačního umělce 🍆

ýbrc's profile picture
ýbrc1 year ago

Hurikán je idiot Konec hlášení

Michal Poupa's profile picture
Michal Poupa1 year ago

Von moc rozumu nepobral alespoň kdyby mlčel

Related Videos