Sensitive content

This media may contain sensitive content.

正在加载视频...

视频加载失败

29,367 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

11 条评论

jura_haczek (jirka maso) 的头像
jura_haczek (jirka maso)1 年前

Daliborovi příroda někde přidala a někde ubrala.

Jaroslav Faltýnek 的头像
Jaroslav Faltýnek1 年前

Já nevím, co mají na Moravě za vodu, že z nich vyrostou tyhle hovada, když to jako malí pijou...

Pavel Hervíř 的头像
Pavel Hervíř1 年前

další normalizační idiot co má na stará kolena potřebu se ztrapnit.

Lucie Amálka 🌸 的头像
Lucie Amálka 🌸1 年前

Co to vubec mele? "Sam tomu neveri"? LOL

Solar Heavy 的头像
Solar Heavy1 年前

take the journey

Pavel Samek 的头像
Pavel Samek1 年前

Proč? Myslím si, že je to dobrý názor, dokonce lepší než se přetvařovat a hrát si na něco, co člověk není. A je úplně jedno, z jaké strany nebo přesvědčení to vychází. To je samozřejmě věc každého umělce – já na to nehledím. Jasně ale tebe chápu kdo nejde s námi jde proti nám.🥹

Kožený Jiří 🇨🇿🇪🇺 的头像
Kožený Jiří 🇨🇿🇪🇺1 年前

Nekomentuj něco čemu nerozumíš. Strašnej blábol, je to jenom strašnej pokrytec. Může si plácat co chce, naštěstí žijeme v demokracii, ale já na rozdíl od tebe Motoristo jsem žil půlku života za ostnatým drátem.

Olina K. 的头像
Olina K.1 年前

já hlavně nechápu, proč s k tomu vyjadřuje, Bolek je odjakživa člověk, co se o dění zajímá, politiku řeší, proč to lidem vadí? To se jako herec nemá vyjadřovat k dění kolem? A prodavačka může? Nebo učitelka? Nebo taky ne? ....

kristina horáková 的头像
kristina horáková1 年前

popírat sám sebe, aby náhodou nepřišel o nějakýho fanouška. to je vskutku geniální rada hodná normalizačního umělce 🍆

ýbrc 的头像
ýbrc1 年前

Hurikán je idiot Konec hlášení

Michal Poupa 的头像
Michal Poupa1 年前

Von moc rozumu nepobral alespoň kdyby mlčel

相关视频