Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Dalton się buntuje xD

757,762 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Taboo
Taboo1 год назад

ziomek za każdym razem podpisuje papiery od wizerunku to teraz se może xd

Фото профиля Rock Paper Sizzle
Rock Paper Sizzle1 год назад

🇺🇸 One Nation, under Trump, Stronger THAN EVER. Are you Trump Tough? 💪Tough T's Here:

Фото профиля HarDzik
HarDzik1 год назад

Ktoś nim zaczął operować tak jak Kononowiczem. Ktoś wrzucał parę dni temu screena jak napisał do daltona na ig czy tam tiktoku za ile reklame zrobi i za storke chyba chciał 150zł a za tiktoka 5 stów. Jakiś chłop kosi kase na daltonie, odpala mu jakąś część i manipuluje nim.

Фото профиля Damian Smyk
Damian Smyk1 год назад

Taaa, a za dwa tygodnie przyjdzie i będzie negocjował 10 zł przy oddawaniu krasnala ogrodowego xd

Фото профиля Dominik Wałbrzych
Dominik Wałbrzych1 год назад

Dalton menagera znalazł? 😅

Фото профиля J FALKO
J FALKO1 год назад

Rozkminka

Фото профиля MSC
MSC1 год назад

Ktoś specjalnie go podpuścił i teraz będzie na nim kasę zbijał … będzie drugi Kononowicz itd Podpisał zgodę więc nic nie muszą usuwać xD

Фото профиля wojtula
wojtula1 год назад

Za dużo mefki i kloszard się odkleił

Фото профиля Władysław Łechtaczka
Władysław Łechtaczka1 год назад

Akurat Ciezka sytuacja bo jak odejdzie dalton ufoludek to bedzie stypa

Фото профиля Sraaawek
Sraaawek1 год назад

No to niech wypierdala xD Ciekawe za ile się skończą jego wyświetlenia i live'y jak skończy się jego wizerunek w serialu i ciekawe za ile będzie znowu opierdalał lewe wkrętarki w lombardzie xD Mam nadzieję, że go wtedy nie wpuszczą do środka, albo nie przyjmą sprzedaży

Фото профиля A7ex
A7ex1 год назад

Ten "menadżer" to 200 iq widzę, przecież jak upośledzeni przestaną występować w lombardzie to każdy na nich lachę wyłoży, nagrają kilka pozdrowień na tiktoka i wrócą na ławkę XD

Похожие видео