Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Dalton się buntuje xD

757,762 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

11 Yorum

Taboo profil fotoğrafı
Taboo1 yıl önce

ziomek za każdym razem podpisuje papiery od wizerunku to teraz se może xd

Rock Paper Sizzle profil fotoğrafı
Rock Paper Sizzle1 yıl önce

🇺🇸 One Nation, under Trump, Stronger THAN EVER. Are you Trump Tough? 💪Tough T's Here:

HarDzik profil fotoğrafı
HarDzik1 yıl önce

Ktoś nim zaczął operować tak jak Kononowiczem. Ktoś wrzucał parę dni temu screena jak napisał do daltona na ig czy tam tiktoku za ile reklame zrobi i za storke chyba chciał 150zł a za tiktoka 5 stów. Jakiś chłop kosi kase na daltonie, odpala mu jakąś część i manipuluje nim.

Damian Smyk profil fotoğrafı
Damian Smyk1 yıl önce

Taaa, a za dwa tygodnie przyjdzie i będzie negocjował 10 zł przy oddawaniu krasnala ogrodowego xd

Dominik Wałbrzych profil fotoğrafı
Dominik Wałbrzych1 yıl önce

Dalton menagera znalazł? 😅

J FALKO profil fotoğrafı
J FALKO1 yıl önce

Rozkminka

MSC profil fotoğrafı
MSC1 yıl önce

Ktoś specjalnie go podpuścił i teraz będzie na nim kasę zbijał … będzie drugi Kononowicz itd Podpisał zgodę więc nic nie muszą usuwać xD

wojtula profil fotoğrafı
wojtula1 yıl önce

Za dużo mefki i kloszard się odkleił

Władysław Łechtaczka profil fotoğrafı
Władysław Łechtaczka1 yıl önce

Akurat Ciezka sytuacja bo jak odejdzie dalton ufoludek to bedzie stypa

Sraaawek profil fotoğrafı
Sraaawek1 yıl önce

No to niech wypierdala xD Ciekawe za ile się skończą jego wyświetlenia i live'y jak skończy się jego wizerunek w serialu i ciekawe za ile będzie znowu opierdalał lewe wkrętarki w lombardzie xD Mam nadzieję, że go wtedy nie wpuszczą do środka, albo nie przyjmą sprzedaży

A7ex profil fotoğrafı
A7ex1 yıl önce

Ten "menadżer" to 200 iq widzę, przecież jak upośledzeni przestaną występować w lombardzie to każdy na nich lachę wyłoży, nagrają kilka pozdrowień na tiktoka i wrócą na ławkę XD

Benzer Videolar