正在加载视频...
视频加载失败
Dávejte na sebe pozor! 🙏
8 条评论

Mrdot Jaros1 年前
Wow!!! Kdo zaplatí chodník po kterém se nesmí chodit??? Ne vážně, mám pro něj pár bezva kšeftů. 🤣

Velke Bjes1 年前
@datel_informuje Bylo by dobré, aby SŽ udělalo ty chodníky třeba s hřebíkama, klikaté a s oklikou aspoň 5km, aby tam nechtěl nikdo chodit...

hurikán1 年前
@min_dopravy Proč tam není plot s brankou?

Martin Kopta1 年前
Také je dobré nevysazovat z vlaku cestující mimo nástupiště za tou zákazovou cedulkou. ;)

Peter in PRG🌍1 年前
How about installing railings where people are not supposed to be? Or do you also just put up piece of paper on your balcony door?

Jedeme1 年前
Udělejte tam především výrazný nápis na zemi.

MJ1 年前
Značka není policajt. Jeden čas se tam pokutovalo. Teď je tam podchod, takže zmizel důvod tudy přecházet.

Dušan Tetera1 年前
Zaostalí neschopní klauni.
