Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Deki's post-match reaction 💬

112,652 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Martin Cloake
Martin Cloake1 год назад

Here’s mine. I have been watching since 1977. You are the worst team I have ever seen. Levy, Munn, Ange - just go

Фото профиля Belgrade Wanderer 🇰🇲
Belgrade Wanderer 🇰🇲1 год назад

His worst ever game today

Фото профиля P
P1 год назад

Was he on? Absolute dogshit from him.

Фото профиля A bored bystander
A bored bystander1 год назад

He wasn’t good… The club is hopeless from top to bottom

Фото профиля Adam 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿
Adam 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿1 год назад

I know he only just returned but he was the worst player on the pitch along with his useless mate Bentancur

Фото профиля 🏏💙Gareth McCarter 🌈⚽️
🏏💙Gareth McCarter 🌈⚽️1 год назад

A good attitude for sure but he’s part-culpable for both goals and didn’t do a lot else. As he said, talk is cheap.

Фото профиля Bruce Linton
Bruce Linton1 год назад

Average player who hinders the team more than adds to it.

Фото профиля RFvdV11
RFvdV111 год назад

He was useless too

Фото профиля James Chilvers
James Chilvers1 год назад

Who cares? 😂

Фото профиля Marcus
Marcus1 год назад

Zzzzzzz

Похожие видео