Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
“Demokracja walcząca” w UE👇
12,331 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
28 Yorum

Co za bełkot

Learn Japanese through "mild immersion" in a game

W punkt. UE ma już niewiele wspólnego z demokracją. Stała się demokraturą gdzie najważniejsza jest wola Brukselskich elit a nie dobro obywateli!

Powiedz Patryk, kto negocjował pakt migracyjny?

Brawo Jaki

Wytłumaczę, to proste: Chodzi o sprawiedliwość i ukaranie złodziei, którzy z "Polską na ustach" tuczyli się na państwowym.

rozpad komunizmu zapoczątkował w Polsce.... czy tak samo będzie z UE? przynajmniej UE jaka znamy teraz 🤔 mam nadzieję.... wszystko okaze się już w maju. Dlatego nie zdajmy się zwodzić całej nagonce jaka ma miejsce z każdej strony na Mentzena, bo pomimo swoich wad wydaje się być dobrym kandydatem.

@Suwerenna_POL Z tego gadania nic nie wynika, po Rumunii zrobili to samo, po Francji zrobią to samo. W Polsce. I co w związku z tym?

Demokracja czy ludzie wiedzą ci to demokracja wolność i niepodległość. Unia Europejska staje się tyranią. Czekać jak będą w Polsce wybierać nam prezydenta. Polska musi się obudzić, ceny w sklepach coraz wyższe, rachunki wyższe, zabójcy wypuszczani z więzień. To ta sprawiedliwość.

Brawo Panie Pośle! Pozdrowienia z rodzimego Opola!

Z Unii gospodarczej staliśmy się zakładnikami Brukselskich lewicowych elit które rządzą już we wszystkich naszych dziedzinach życia wszędzie regulacje i podatki unijne powoli ten senny koszmar staje się rzeczywistością czyli jedna europejska dyktatura sterowana z Berlina

Ty nie jesteś demokratą

@ZiobroPL Glupi wieśniak jaki

@elonmusk save poland from Tusk.😞

@ZiobroPL Jaki.....nic nie możesz. Nie szarp się. Łańcuchy są mocne. Siedzicie.... Oddacie wszystko.

mało cię jaki dzbanie zaorali?

Proponuję

POLEXIT

Pajac z Labladora

12 kwietnia marsz polskich patriotów tak to ogłaszajcie

@ZiobroPL 👏💪🇵🇱

Zlodzieju Jaki z debilowskim usmiechem tobie tez bedzie uchylony iminitet.

@ZiobroPL Tak jest stary komunisto wodzu czerwonej szmaty

Wyglądało by to lepiej gdybyś mówił to na trzepaku.

Facet moglby reprezentowac najwyzej ludzi z ulomnosciami.Z calym szacunkiem, ale on jest ulomny.

qrw**.. znowu jaki pierdo**li bzdury

Zgadzam się z Panem! A najlepsze, że jeszcze niedawno to oni próbowali nas pouczać na temat demokracji w Polsce 🇵🇱

Czy nadal macie przekonanie,że uda się unię zmienić?Tylko wyjście z tego skorumpowanego bagna!!!
