Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Derbysejr. Igen. #FCMVFF
10,263 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 6

Emil Nielsen1 год назад
Hold op med at kalde det Derby

최은경1 год назад
👏👏👏👊🏻👊🏻👊🏻👍👍👍

William Thomas1 год назад
Derby…. 😂😂😂😂.

Oliver1 год назад
Derby? Det vist mere et lokal opgør💀🤡

Tommy Lindegaard1 год назад
Vi var mange der var glade for at FCK vandt over Brøndby, mn er det ikke en lidt sen respons?

Anders Aistrup1 год назад
Derby? Stop jer selv… det er ynkeligt.



