Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

700,186 Aufrufe • vor 3 Jahren •via X (Twitter)

8 Kommentare

Profilbild von Lemur
Lemurvor 3 Jahren

Nije nama to dete krivo, zabole me sta on radi i gde se nalazi, ja se brinem gde su moja deca i zasto su otisli iz Srbije a nisu zbog mene, ni zbog ovog deteta... zna se ko je svakom nasem detetu omogucio... izbor... ako su ga uopste imali... no dok je penzosa, sendvicara..Hara!

Profilbild von Prvorođena
Prvorođenavor 3 Jahren

Zašto su dete pustili samo?

Profilbild von 💀Patogeni puding💀
💀Patogeni puding💀vor 3 Jahren

That's the question☝️😄

Profilbild von Миле Стомарака 🇷🇸
Миле Стомарака 🇷🇸vor 3 Jahren

Nebitno ko je u pitanju, moraš da budeš teško govno da uhodiš i snimaš. Da si moje dete snimao, našao bih te i slomio pičku. Pozdrav

Profilbild von 💀Patogeni puding💀
💀Patogeni puding💀vor 3 Jahren

Nisam snimao ja, nego stavi snimak. Verovatno tako nešto i ne bih radio, iz očiglednih razloga. Molio bih bez pretnji. Snimak je tu ali ni ovom "detetu" ne treba da se preti. Ovo jedna čudna slućajnost, ili nešto drugo ne znam. To je sve.

Profilbild von Danilo Veselinov🇷🇸
Danilo Veselinov🇷🇸vor 3 Jahren

Ovaj Visekruna je jos veci bolesnik od vodje

Profilbild von 💀Patogeni puding💀
💀Patogeni puding💀vor 3 Jahren

Ne verujem da je to moguće.

Profilbild von Aleksandarobradovic
Aleksandarobradovicvor 3 Jahren

Ja bi Vucicu jebao kevu.Ali postoji neka granica pristojnosti,i nije vam(nam) kriv Danilo sto nas Vuvic gazi.

Ähnliche Videos