Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Dete Danilo u Amsterdamu.

700,186 görüntüleme • 3 yıl önce •via X (Twitter)

8 Yorum

Lemur profil fotoğrafı
Lemur3 yıl önce

Nije nama to dete krivo, zabole me sta on radi i gde se nalazi, ja se brinem gde su moja deca i zasto su otisli iz Srbije a nisu zbog mene, ni zbog ovog deteta... zna se ko je svakom nasem detetu omogucio... izbor... ako su ga uopste imali... no dok je penzosa, sendvicara..Hara!

Prvorođena profil fotoğrafı
Prvorođena3 yıl önce

Zašto su dete pustili samo?

💀Patogeni puding💀 profil fotoğrafı
💀Patogeni puding💀3 yıl önce

That's the question☝️😄

Миле Стомарака 🇷🇸 profil fotoğrafı
Миле Стомарака 🇷🇸3 yıl önce

Nebitno ko je u pitanju, moraš da budeš teško govno da uhodiš i snimaš. Da si moje dete snimao, našao bih te i slomio pičku. Pozdrav

💀Patogeni puding💀 profil fotoğrafı
💀Patogeni puding💀3 yıl önce

Nisam snimao ja, nego stavi snimak. Verovatno tako nešto i ne bih radio, iz očiglednih razloga. Molio bih bez pretnji. Snimak je tu ali ni ovom "detetu" ne treba da se preti. Ovo jedna čudna slućajnost, ili nešto drugo ne znam. To je sve.

Danilo Veselinov🇷🇸 profil fotoğrafı
Danilo Veselinov🇷🇸3 yıl önce

Ovaj Visekruna je jos veci bolesnik od vodje

💀Patogeni puding💀 profil fotoğrafı
💀Patogeni puding💀3 yıl önce

Ne verujem da je to moguće.

Aleksandarobradovic profil fotoğrafı
Aleksandarobradovic3 yıl önce

Ja bi Vucicu jebao kevu.Ali postoji neka granica pristojnosti,i nije vam(nam) kriv Danilo sto nas Vuvic gazi.

Benzer Videolar