Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Dit is het weer
32,916 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

Gerard Elsendoorn1 год назад
Hier in kampen niks van dat moois. mooie flim zag hem op weerwoord

richardtkiewiet1 год назад
😳😳

Solar Heavy1 год назад
this song is so relaxing

Tiny Vulhop-Guliën 🎗️✡️🩵🤍1 год назад
Mooi Idyllisch gezicht bedankt ons mee te laten genieten👋

Wytze van den Berg1 год назад
sneeuwskuuver met, voor je in de dixie kan:)

pieter pannevis1 год назад
Prachtig

AnnievB 📷🪡📚1 год назад
Gaaf

Neal1 год назад
Prachtig. Hier geen enkel vlokje

Patricia Pool1 год назад
Dat wil ik nu ook.

Bert Korlaar1 год назад
Wat een pak sneeuw. Prachtig om te zien. Gelukkig niet hier.

Ellen Jansma1 год назад
Mooi he, hier in Eelde is ook zo'n pak sneeuw gevallen 👌🥰
