Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Do voleb příští rok jdeme SPOLU! 👍🏻
61,412 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
9 Yorum

Luděk Šťastný1 yıl önce
No a SPOLU půjdete do prdele. Tak jednoduché to je 😉

jura_haczek (jirka maso)1 yıl önce
Vyvarujte se hloupých výroků, naslouchejte voličům, neútočte jeden na druhého v demobloku, spolupracujte a hlavně nemilosrdně vyvracejte lži a útoky opozice. Pak bude šance, že to snad dopadne dobře.

Terminator1 yıl önce
Jdete do prdele. Vaším slibům uz nikdo nevěří. Jste politicky zrádce.

Petr Myra1 yıl önce
Volil bych ODS. SPOLU volit už nebudu, je to levicový spolek.

VerdiMonte Claudian1 yıl önce
Vy to ještě nevíte, příští rok jdete spolu, ale do řiti.

Jarda Benc1 yıl önce
Zoufalý krok zoufalců.

lodivod1 yıl önce
slibujete pěkně, ale že by za vámi bylo také nějaké plnění, to se úplně říct nedá ... 😕

Jiří Noseka1 yıl önce
Píšete z předávání státních vyznamenání? Ten Pavlův projev celkem nuda co?

NudlicKEK1 yıl önce
Budou kandidaturní sliby stejně úspěšné, jako ty minule?
