Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Dobře, Mazurek! 👍

20,308 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Ivo Bouse 🇸🇪 🇨🇿
Ivo Bouse 🇸🇪 🇨🇿11 месяцев назад

Já jako daňový poplatník země, která netto přispívá, si nepřeju, aby se něco na Slovensko a Maďarsko posílalo.

Фото профиля Jan Stargazer 💫 🇨🇿
Jan Stargazer 💫 🇨🇿11 месяцев назад

To musíš napsat někam jinam, já s tím nic nenadělám... 🤷🏼‍♂️🤣

Фото профиля Petra
Petra11 месяцев назад

On se mi líbí čím dál víc, jede dobré pecky! 😎

Фото профиля Laďa T.
Laďa T.11 месяцев назад

Ano,eura od EU jsou dávána na komkrétní účely,klasický slovenský papaláš v tomto videu nadává na to,že tyhle peníze nemůže zneužít na své vlastní soukromé účely.Ta debilita čobolů je alarmující😬

Фото профиля Michal Mikovčák
Michal Mikovčák11 месяцев назад

Ale výplata z EU mu nevadí. 😂 Další bezcenný kripl.

Фото профиля Mato Topel
Mato Topel11 месяцев назад

Áno....súhlas....je to riadny dement

Фото профиля Honza F.
Honza F.11 месяцев назад

Tak ať Slovensko odejde z EU, stejně klidně i ČR… když je ten Brusel tak špatný… ať nám tedy zůstanou ty peníze, které zlému Bruselu platíme. To budou bory šumět po skalinách a nad Tatrou se bude blýskat… ráj to napohled… jen těch peněz dostáváme z EU více než dáváme…

Фото профиля Futschimin Akule
Futschimin Akule11 месяцев назад

Mazurek to řekl dobře, ale těm, kteří jsou přisátí na EU cecík se to líbit nebude

Фото профиля Cvrček 🇺🇦🇪🇺
Cvrček 🇺🇦🇪🇺11 месяцев назад

Jednou nácíček, vždycky nácíček

Фото профиля Miloš Hora
Miloš Hora11 месяцев назад

Už mi docela dlouho vrtá hlavou, proč potřebujeme 705 poslanců v evropském parlamentu + asistenti atd. Kolik to všechno stojí? Jsou to účelné vynaložené peníze nebo jen trafiky pro pár vyvolených?

Похожие видео